O nas

drzwinazamowienieSpecjalizujemy się w dostarczaniu i montażu drzwi metalowych, mebli, bram, okien, krat oraz ogrodzeń. Szczycimy się faktem, iż to Klient ma decydujące słowo w kwesti zakresu i estetyki wykonywanych prac. Ze swojej strony zapewniamy Państwu fachowe doradztwo oparte na wieloletnim doświadczeniu firmy.

 

Pomiar i wycena są wykonywane darmowo bez konieczności uiszczania zaliczki!

Firma ATW istnieje na rynku usług od 1982 roku. Na początku zajmowaliśmy się zabezpieczeniami przeciwwłamaniowymi – montaż dodatkowych zamków, blokad przeciwwyważeniowych oraz wzmocnień płaszczyzn drzwi blachą i kątownikami. Skuteczność oraz reputacja jaką zyskaliśmy wśród naszych klientów spowodowały, że mogliśmy rozszerzyć zakres świadczonych usług o dostarczanie i montaż krat, okien, bram oraz ogrodzeń, jak również wszelkich innych zabezpieczeń metalowych. Wszystkie nasze produkty są tworzone z atestowanych elementów i montowane zgodnie z europejskimi standardami. Ambicją naszej firmy jest sprostanie Państwa wymaganiom.

Oferujemy również akcesoria do drzwi, mebli oraz okien. Posiadamy bogaty wybór klamek, zamków oraz okuć wraz z usługami montażu lub wymiany.

Jesli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą i chcecie zapoznać się z próbkami, bądź poradzić się co do wyboru zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie.